Dodatne informacije
| Kolekcija | LAGUNA |
|---|---|
| Snaga | 4x25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 4 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina reflektora/abažura | 14 cm |
| Širina reflektora/abažura | 65 cm |
| Zapremina pakovanja | 97.28 dm³ |
| Širina | 65 cm |
| Visina | 15 cm |
| Glavni materijal | Velvet |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Bež |
| Neto težina | 2,95 kg |
| Bruto težina | 4,93 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


