Dodatne informacije
| Kolekcija | CRISTAL |
|---|---|
| Snaga | 60W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E14 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 12 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 3 cm |
| Širina plafonske rozete | 30 cm |
| Zapremina pakovanja | 268.32 dm³ |
| Širina | 71 cm |
| Visina | 60 cm |
| Glavni materijal | Kristal |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Providna |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



