Dodatne informacije
| Kolekcija | CIRCOLO LED |
|---|---|
| Snaga | 21W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Visina plafonske rozete | 13 cm |
| Širina plafonske rozete | 5.5 cm |
| Širina reflektora/abažura | 60 cm |
| Zapremina pakovanja | 72.36 dm³ |
| Svetlosni fluks | 660 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 70° |
| CRI | >90 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 60 cm |
| Visina | 13 cm |
| Dužina | 65 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.57 kg |
| Bruto težina | 2.06 kg |
| Brand | Nowodvorski |









