Dodatne informacije
| Kolekcija | CIRCOLO LED |
|---|---|
| Snaga | 33W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Visina plafonske rozete | 7.5 cm |
| Širina plafonske rozete | 4 cm |
| Širina reflektora/abažura | 1×18, 2×30 cm |
| Zapremina pakovanja | 77.44 dm³ |
| Svetlosni fluks | 1100 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 70° |
| CRI | >90 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 40 cm |
| Visina | 12 cm |
| Dužina | 100 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 1.18 kg |
| Bruto težina | 2.81 kg |
| Brand | Nowodvorski |



