Dodatne informacije
| Kolekcija | CAMERON |
|---|---|
| Snaga | 3x25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 44.5 cm |
| Visina | 30 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 1,8 kg |
| Bruto težina | 2,63 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


