Dodatne informacije
| Kolekcija | ARENA |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E14 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 18.5 dm³ |
| Senzor pokreta | Da |
| Širina | 40.5 cm |
| Visina | 9 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PMMA |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 1.79 kg |
| Bruto težina | 2.14 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



