Dodatne informacije
| Kolekcija | AGNES LED |
|---|---|
| Snaga | 22W |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 11.2 dm³ |
| Svetlosni fluks | 1300 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 20000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Kompatabilno | 1 x CAMELEON CABLE E27/maksimum 40W, 1 x CAMELEON CABLE GU10/maksimum 10W samo LED,1 x CAMELEON CABLE G9/maksimum 10W samo LED |
| Širina | 38.5 cm |
| Visina | 5 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PMMA |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,96 kg |
| Bruto težina | 1,1 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |
