Dodatne informacije
| Kolekcija | NIKKI LED |
|---|---|
| Snaga | 32W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 14.08 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PMMA |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 1.3 kg |
| Bruto težina | 1.5 kg |
| Visina pakovanja | 38.5 cm |
| Širina pakovanja | 9.5 cm |
| Dužina pakovanja | 38.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |




