Dodatne informacije
| Kolekcija | TYBR |
|---|---|
| Snaga | 1x60W |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Udaljenost od zida | 28 cm |
| Visina | 46 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 1,63 kg |
| Bruto težina | 2,03 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

