Dodatne informacije
| Kolekcija | MONO SLIDE |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 R50 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Visina reflektora/abažura | 8.5 cm |
| Širina reflektora/abažura | 5.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 1.1 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PA |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.235 kg |
| Bruto težina | 0.28 kg |
| Visina pakovanja | 11 cm |
| Širina pakovanja | 10 cm |
| Dužina pakovanja | 10 cm |
| Brand | Nowodvorski |








