Dodatne informacije
| Kolekcija | MONO |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 R50 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Zapremina pakovanja | 0.487 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Boja | Saten čokolada |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Bruto težina | 0.31 kg |
| Visina pakovanja | 12.5 cm |
| Širina pakovanja | 6 cm |
| Dužina pakovanja | 6.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |






