Dodatne informacije
| Kolekcija | MIDI LED |
|---|---|
| Snaga | 16W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 0.65 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Boja | Bela |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Neto težina | 0.395 kg |
| Bruto težina | 0.435 kg |
| Visina pakovanja | 8 cm |
| Širina pakovanja | 9 cm |
| Dužina pakovanja | 9 cm |
| Brand | Nowodvorski |





