Dodatne informacije
| Kolekcija | MIA LED |
|---|---|
| Snaga | 100W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 0.78 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 5.13 kg |
| Bruto težina | 7.42 kg |
| Visina pakovanja | 19.2 cm |
| Širina pakovanja | 20 cm |
| Dužina pakovanja | 20,5 cm |
| Brand | Nowodvorski |







