Dodatne informacije
| Kolekcija | MAHE LED |
|---|---|
| Snaga | 2.2W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Visina reflektora/abažura | 8 cm |
| Zapremina pakovanja | 9.15 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Širina osnove | 10 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 1.065 kg |
| Bruto težina | 1.443 kg |
| Visina pakovanja | 44 cm |
| Širina pakovanja | 13 cm |
| Dužina pakovanja | 16 cm |
| Brand | Nowodvorski |

