Dodatne informacije
| Kolekcija | LVM SPOT LED |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Napon | DC 48 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 1.38 dm³ |
| Svetlosni fluks | 850 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 30° |
| CRI | >90 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Širina | 4 cm |
| Visina | 18.5 cm |
| Dužina | 12.5 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.17 kg |
| Bruto težina | 0.265 kg |
| Brand | Nowodvorski |

