Dodatne informacije
| Kolekcija | LVM accesories |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Visina plafonske rozete | 8 cm |
| Širina plafonske rozete | 5.5 cm |
| Širina | 5.5 cm |
| Visina | 180 cm |
| Glavni materijal | Plastika |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,3 kg |
| Bruto težina | 0,37 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |




