Dodatne informacije
| Kolekcija | LVM LINE LED |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Napon | DC 48 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Svetlosni fluks | 400 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 110° |
| CRI | >90 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 2.2 cm |
| Visina | 4.2 cm |
| Dužina | 20.5 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 155 kg |
| Bruto težina | 0,2 kg |
| Brand | Nowodvorski |





