Dodatne informacije
| Kolekcija | LID SQUARE LED |
|---|---|
| Snaga | 35W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 2.42 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Glavni materijal | Plastika |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 0.49 kg |
| Bruto težina | 0.58 kg |
| Visina pakovanja | 5 cm |
| Širina pakovanja | 22 cm |
| Dužina pakovanja | 22 cm |
| Brand | Nowodvorski |



