Dodatne informacije
| Kolekcija | LASER |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | G9 |
| Broj izvora svetlosti | 2 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Udaljenost od zida | 6.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 2.27 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Boja | Saten zlatna |
| Neto težina | 0.73 kg |
| Bruto težina | 0.85 kg |
| Visina pakovanja | 8 cm |
| Širina pakovanja | 3.5 cm |
| Dužina pakovanja | 81 cm |
| Brand | Nowodvorski |











