Dodatne informacije
| Kolekcija | LASER |
|---|---|
| Snaga | 10x10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | G9 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 10 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 2.2 cm |
| Širina plafonske rozete | 20 cm |
| Visina reflektora/abažura | 49 cm |
| Zapremina pakovanja | 26.61 dm³ |
| Širina | 20 cm |
| Visina | 130 cm |
| Dužina | 78 cm |
| Glavni materijal | Mesing |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Mesing |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Neto težina | 5.76 kg |
| Bruto težina | 6.37 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Dužina plafonske rozete | 78 cm |
| Brand | Nowodvorski |




