Dodatne informacije
| Kolekcija | LASER |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | G9 |
| Broj izvora svetlosti | 7 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Visina plafonske rozete | 2.2 cm |
| Širina plafonske rozete | 30 cm |
| Visina reflektora/abažura | 100 cm |
| Širina reflektora/abažura | 2.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 36.96 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Mesing |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan čelik |
| Boja | Mesing |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Neto težina | 5.18 kg |
| Bruto težina | 6.04 kg |
| Visina pakovanja | 10 cm |
| Širina pakovanja | 33 cm |
| Dužina pakovanja | 112 cm |
| Brand | Nowodvorski |

