Dodatne informacije
| Kolekcija | LAGO |
|---|---|
| Snaga | 25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Visina reflektora/abažura | 30 cm |
| Širina reflektora/abažura | 46 cm |
| Zapremina pakovanja | 39.6 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Širina osnove | 34 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan čelik |
| Boja | Siva |
| Dopunska boja 1 | Umbra gray |
| Neto težina | 3.87 kg |
| Bruto težina | 5.45 kg |
| Visina pakovanja | 32.5 cm |
| Širina pakovanja | 42 cm |
| Dužina pakovanja | 14,5 cm |
| Brand | Nowodvorski |




