Dodatne informacije
| Kolekcija | IDA |
|---|---|
| Snaga | 10W LED |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Zapremina pakovanja | 10.81 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Smoked |
| Neto težina | 1.265 kg |
| Bruto težina | 1.66 kg |
| Visina pakovanja | 85.5 cm |
| Širina pakovanja | 11 cm |
| Dužina pakovanja | 11.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |





