Dodatne informacije
| Kolekcija | GIOTTO LED |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60Hz Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Udaljenost od zida | 19,5 cm |
| Zapremina pakovanja | 16.71 dm³ |
| Svetlosni fluks | 600 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥ 80 |
| Kompatabilno | 1 x CAMELEON CABLE E27/maksimum 40W |
| Širina | 45.5 cm |
| Visina | 14.5 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Mesing |
| Neto težina | 0,52 kg |
| Bruto težina | 0,82 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |






