Dodatne informacije
| Kolekcija | FOURTY |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 R35 |
| Broj izvora svetlosti | 5 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Visina plafonske rozete | 2 cm |
| Širina plafonske rozete | 3 cm |
| Visina reflektora/abažura | 8.5 cm |
| Širina reflektora/abažura | 4 cm |
| Zapremina pakovanja | 4.9 dm³ |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan čelik |
| Boja | Siva |
| Neto težina | 1.21 kg |
| Bruto težina | 1.42 kg |
| Visina pakovanja | 5 cm |
| Širina pakovanja | 8 cm |
| Dužina pakovanja | 122.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |

