Dodatne informacije
| Kolekcija | FOURTY |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 R35 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 0.48 dm³ |
| Širina | 4 cm |
| Visina | 18.5 cm |
| Glavni materijal | Mesing |
| Boja | Mesing |
| Neto težina | 0.28 kg |
| Bruto težina | 0.31 kg |
| Brand | Nowodvorski |

