Dodatne informacije
| Kolekcija | FOURTY |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 R35 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 2.49 dm³ |
| Širina | 4 cm |
| Visina | 90 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.65 kg |
| Bruto težina | 0.75 kg |
| Brand | Nowodvorski |

