Dodatne informacije
| Kolekcija | FALCON |
|---|---|
| Snaga | 25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 6 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 3 cm |
| Širina plafonske rozete | 12.5 cm |
| Visina reflektora/abažura | 16 cm |
| Širina reflektora/abažura | 40.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 157.14 dm³ |
| Širina | 41.5-50 cm |
| Visina | 65 cm |
| Dužina | 100-156 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Dopunska boja 2 | Crna |
| Neto težina | 2.78 kg |
| Bruto težina | 5.08 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |




