DEMI LED L SAND
Isporuka za NOWODVORSKI RASVETU čeka se okvirno 2 nedelje u zavisnosti od stanja, za njihove proizvode potrebna avansna uplata u iznosu od 50%.
рсд 23.410,00
Kupi odmahDodatne informacije
| Kolekcija | DEMI LED |
|---|---|
| Snaga | 24W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Udaljenost od zida | 4.8 cm |
| Zapremina pakovanja | 4.87 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Boja peska |
| Neto težina | 1.775 kg |
| Bruto težina | 2.040 kg |
| Visina pakovanja | 147.5 cm |
| Širina pakovanja | 5.5 cm |
| Dužina pakovanja | 6 cm |
| Brand | Nowodvorski |
Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Kolekcija | DEMI LED |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP54 |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Boja | Boja peska |
| Brand | Nowodvorski |
Karakteristike svetla
| Snaga | 24W |
|---|
Električne karakteristike
| Frekvencija | 50/60 Hz |
|---|---|
| Napon | ~220-230 V |
Informacije o pakovanju
| Zapremina pakovanja | 4.87 dm³ |
|---|---|
| Neto težina | 1.775 kg |
| Bruto težina | 2.040 kg |
| Visina pakovanja | 147.5 cm |
| Širina pakovanja | 5.5 cm |
| Dužina pakovanja | 6 cm |
Ostalo
| Udaljenost od zida | 4.8 cm |
|---|---|
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |






