Dodatne informacije
| Kolekcija | CTLS RECESSED TRACK |
|---|---|
| Snaga | 16A, 3,7kVA |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Zapremina pakovanja | 4.22 dm³ |
| Komentar | Završna obrada – mat. |
| Garancija | 5 godina |
| Širina | 5.6 cm |
| Dužina | 200 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 1,9 kg |
| Bruto težina | 2,01 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

