Dodatne informacije
| Kolekcija | CRATE |
|---|---|
| Snaga | 1x60W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 3 cm |
| Širina plafonske rozete | 11 cm |
| Zapremina pakovanja | 11.6 dm³ |
| Širina | 15 cm |
| Visina | 31 cm |
| Dužina | 15 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,79 kg |
| Bruto težina | 1,02 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


