Dodatne informacije
| Kolekcija | CRAFT |
|---|---|
| Snaga | 3x60W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 3 cm |
| Širina plafonske rozete | 10 cm |
| Visina reflektora/abažura | 11 cm |
| Širina reflektora/abažura | 25 cm |
| Zapremina pakovanja | 41.16 dm³ |
| Širina | 117 cm |
| Visina | 71 cm |
| Dužina | 117 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 2,04 kg |
| Bruto težina | 2,82 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



