Dodatne informacije
| Kolekcija | CL OFFICE PRO/ HALL PRO LED SUSPENSION |
|---|---|
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Garancija | 5 godina |
| Širina | 3.5 cm |
| Visina | 200 cm |
| Dužina | 5.6 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Siva |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 0,1 kg |
| Bruto težina | 0,12 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |
