Dodatne informacije
| Kolekcija | CL OFFICE PRO/ HALL PRO LED POWER SUPPLY |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP52 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Garancija | 5 godina |
| Širina | 5.5 cm |
| Visina | 220 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,29 kg |
| Bruto težina | 0,34 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |
