Dodatne informacije
| Kolekcija | CL IOS LED |
|---|---|
| Snaga | 20W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 2.84 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Legura cinka i aluminijuma |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.67 kg |
| Bruto težina | 0.77 kg |
| Visina pakovanja | 13.5 cm |
| Širina pakovanja | 14.5 cm |
| Dužina pakovanja | 14.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |






