Dodatne informacije
| Kolekcija | CIRCOLO LED |
|---|---|
| Snaga | 45W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Visina plafonske rozete | 4 cm |
| Širina plafonske rozete | 25 cm |
| Širina reflektora/abažura | 1×30, 1×45, 1×60 cm |
| Zapremina pakovanja | 47.58 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 1.69 kg |
| Bruto težina | 4 kg |
| Visina pakovanja | 10.6 cm |
| Širina pakovanja | 67 cm |
| Dužina pakovanja | 67 cm |
| Brand | Nowodvorski |

