Dodatne informacije
| Kolekcija | CEZANNE LED |
|---|---|
| Snaga | 12W |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Udaljenost od zida | 12.8 cm |
| Zapremina pakovanja | 3.84 dm³ |
| Svetlosni fluks | 850 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 25000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Visina | 5.1 cm |
| Dužina | 60 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika ABS |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.33 kg |
| Bruto težina | 0.45 kg |
| Brand | Nowodvorski |












