Dodatne informacije
| Kolekcija | CEDRO |
|---|---|
| Snaga | 15W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Broj izvora svetlosti | 7 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Zapremina pakovanja | 164.74 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Bež |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 3.89 kg |
| Bruto težina | 6.27 kg |
| Visina pakovanja | 24.5 cm |
| Širina pakovanja | 82 cm |
| Dužina pakovanja | 8,2 cm |
| Brand | Nowodvorski |






