Dodatne informacije
| Kolekcija | CANeE |
|---|---|
| Snaga | 5x40W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 5 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 7,5 cm |
| Širina plafonske rozete | 5,5 cm |
| Visina reflektora/abažura | 26 cm |
| Zapremina pakovanja | 9239,4 dm³ |
| Širina | 28 cm |
| Visina | 250 cm |
| Dužina | 117 cm |
| Glavni materijal | Kompozit |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Zlatna |
| Neto težina | 4,3 kg |
| Bruto težina | 5,9 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


