Dodatne informacije
| Kolekcija | BULBS AND TUBES |
|---|---|
| Snaga | 3W |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Zapremina pakovanja | 0.04 dm³ |
| Svetlosni fluks | 330 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 90° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 25000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Širina | 2.1 cm |
| Visina | 5.2 cm |
| Glavni materijal | Keramika |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Neto težina | 1,5 kg |
| Bruto težina | 0,02 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


