Dodatne informacije
| Kolekcija | BULBS AND TUBES |
|---|---|
| Snaga | 7W |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Zapremina pakovanja | 0.04 dm³ |
| Svetlosni fluks | 900 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 360° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 25000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Širina | 1.8 cm |
| Visina | 7.3 cm |
| Glavni materijal | Keramičko kućište |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Neto težina | 0.025 kg |
| Bruto težina | 0.03 kg |
| Brand | Nowodvorski |

