Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BG38-01301 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | LED Wall Light |
| Tip | Bulkhead |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class II |
| IP | IP65 |
| IK | IK05 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 15 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3000K |
| Količina lumena | 1450 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >80 |
| Nivo energetske efikasnosti | F |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° Degrees |
| Kategorija boje | Warm White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,5 |
| Materijal | PC |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 160 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 160 mm |
| Visina pakovanja | 100 mm |
| Težina | 390 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 7,80 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 10,20 kgs |
| Komada u kutiji | 20 pcs |
| Dužina | 560 mm |
| Širina | 355 mm |
| Visina | 360 mm |
| Barkod | 5949097724886 |


























