Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BK06-00080 |
|---|---|
| Glavna grupa | Decorative LED |
| Pod grupa | LED Desk Lamp |
| Tip | Table Lamp |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Dimabilno | Step Dim |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years(1 year for battery) |
| Klasa | Class III |
| IP | IP44 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 3 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3000K |
| Količina lumena | Modul 300 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >80 |
| Kategorija boje | Warm White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 5VDC |
| Materijal | Metal |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Radno vreme | 30 h (in dimmed mode) and 6 h (in full bright) |
Informacije o bateriji
| Baterija | Li-Ion 3.7V 2600mAh |
|---|---|
| Tip punjenja | USB Type C |
| Vreme punjenja | 4 h |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 82 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 371 mm |
| Težina | 650 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 7,80 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 9,05 kgs |
| Komada u kutiji | 12 pcs |
| Dužina | 395 mm |
| Širina | 270 mm |
| Visina | 270 mm |
| Barkod | 5949097738012 |














