Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BT42-99412 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | LED Street Light |
| Tip | Street |
| Boja | Grey |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP66 |
| IK | IK08 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 150 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 4000K |
| Količina lumena | 16500 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >70 |
| Nivo energetske efikasnosti | E |
| Ugao rasipanja svetlosti | 70x140° Degrees |
| Kategorija boje | Natural White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,9 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 553 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 212 mm |
| Visina pakovanja | 84 mm |
| Težina | 1435 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 14,35 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 17,50 kgs |
| Komada u kutiji | 10 pcs |
| Dužina | 435 mm |
| Širina | 395 mm |
| Visina | 580 mm |
| Barkod | 5949097732263 |


























