Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BH03-00123 |
|---|---|
| Glavna grupa | Indoor Lighting |
| Pod grupa | GU10 Recessed Spotlight |
| Tip | Spotlight |
| Boja | Brushed Silver |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Garancija | 2 years |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 2x35 w |
|---|
Električne karakteristike
| Materijal | Aluminium |
|---|---|
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 170 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 92 mm |
| Visina pakovanja | 25 mm |
| Dimenzije otvora za ugradnju | 80x157 mm |
| Težina | 190 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 3,80 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 5,00 kgs |
| Komada u kutiji | 20 pcs |
| Dužina | 465 mm |
| Širina | 195 mm |
| Visina | 250 mm |
| Barkod | 5949097705175 |
















