Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BG36-00582 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | Spike Light |
| Tip | Solar Spike Light |
| Boja | Grey |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Dimabilno | Step Dim |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years(1 year for battery) |
| Klasa | Class III |
| IP | IP65 |
| IK | IK06 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 12 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 2IN1 |
| Količina lumena | 300 lm(%100),200 lm(%50),100 lm(%25) |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >70 |
| Ugao rasipanja svetlosti | 38° Degrees |
| Kategorija boje | 2IN1 |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h (For LED) |
|---|---|
| Napon | Solar Panel Energy |
| Materijal | PC |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
| Radno vreme | 4-5 h(%100),9-10 h(%50),18-20 h(%25) |
Informacije o bateriji
| Baterija | 3.7V 2x1800 mAH |
|---|---|
| Vreme punjenja | 8 h-12 h |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 179 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 100 mm |
| Visina pakovanja | 304 mm |
| Težina | 426 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 8,52 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 10,65 kgs |
| Komada u kutiji | 20 pcs |
| Dužina | 545 mm |
| Širina | 380 mm |
| Visina | 215 mm |
| Barkod | 5949097739286 |
Solarni podaci
| Solarni panel | 5.5V, 1.8W |
|---|
















