Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BY40-00351 |
|---|---|
| Glavna grupa | Track Lighting |
| Pod grupa | Trackrails |
| Tip | Connector |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | 4 Wires |
| Klasa | Class I |
| IP | IP20 |
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | PC |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 66 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 33 mm |
| Visina pakovanja | 33 mm |
| Težina | 59 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 14,75 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 15,65 kgs |
| Komada u kutiji | 250 pcs |
| Dužina | 455 mm |
| Širina | 355 mm |
| Visina | 325 mm |
| Barkod | 5949097727641 |





















