Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BG43-03202 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | E27 Bollard |
| Tip | Bollard |
| Boja | Grey |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | 1xE27 |
| Garancija | 3 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP54 |
| IK | IK08 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 1x23 w |
|---|
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 175 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 600 mm |
| Težina | 1400 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 5,40 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 7,70 kgs |
| Komada u kutiji | 4 pcs |
| Dužina | 630 mm |
| Širina | 405 mm |
| Visina | 400 mm |
| Barkod | 5949097718335 |























