Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BS02-00011 |
|---|---|
| Glavna grupa | LED Strip |
| Pod grupa | 220V LED Neon |
| Tip | Strip |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years |
| IP | IP65 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 6 w/mt |
|---|---|
| Temperatura boje | 4000K |
| Količina lumena | 350 lm/mt |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >80 |
| Nivo energetske efikasnosti | G |
| Kategorija boje | Natural White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Materijal | FPCB |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Težina | 151,5 gr |
|---|
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 15,15 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 15,70 kgs |
| Komada u kutiji | 100 mt |
| Dužina | 315 mm |
| Širina | 315 mm |
| Visina | 270 mm |
| Barkod | 5949097731440 |












