Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BG37-00702 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | Ceiling Light |
| Tip | Ceiling Light |
| Boja | Grey |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | 1xE27 |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class II |
| IP | IP65 |
| IK | IK06 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 1x23 w |
|---|
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | PC |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 285 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 90 mm |
| Težina | 680 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 3,4 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 4,70 kgs |
| Komada u kutiji | 5 pcs |
| Dužina | 470 mm |
| Širina | 310 mm |
| Visina | 310 mm |
| Barkod | 5949097739965 |


























